310. díl – Budu bojovat

310. díl - Budu bojovat

Sledujte v pondělí 19.ledna 2015 na TV Prima ve 20:15 hodin.

Na kardiu probíhá konkurz na primáře. Síly kandidátů Saláka a Rudolfa jsou zdánlivě vyrovnané, ale nakonec vyhraje Salák. Za Salákem přijede Linda Hartová se synem Cyrilem. Žádá o dočasný azyl, se svým partnerem Lukášem Dosytou už nechce být… Salák začíná koketovat s Blankou, ale marně, Blanka má přece Rudolfa. Je však ochotná spolupracovat na Salákově grantu. Hynek po ztrátě Hynečka dál chodí s Lucií, ale nebydlí spolu. Lucie mu občas hlídá děti, občas u Hynka přespí. Lucie u záchranky čerpá vynucenou dovolenou. Pomluva ohledně krádeže vykonala své.

Blanka jí proto nabídne, aby si to zatím brigádně vyzkoušela na kardiu jako sestra. Zaučuje ji Sváťa Pech. Simona je přes týden v Brně. Semerád tráví hodně času s Mílou, která má Mojmíra pořád na chatě…

Přehrát 310-díl – Budu bojovat

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  One thought on “310. díl – Budu bojovat

  1. Oldrich J. Moravec

   Dobry den,Vase Tv stanice ma nejlepsi serialy v cesku.Divam se pouze na Primu a je skoda,ze jste zkoncili s Obchodakem to byl velice dobre udelany.Cesty domu jsem poprve videl,kdyz jsem byl v cechach a od te doby jsem na nej upnuty.Dalsi co bylo zabavny bylo Letiste a ted je zese pro zmenu Svatby v Benatkach.Moc Vam vsem dekuji za nadhernou podivanou v ktere je spojen cesky humor a dobry scenarista s reziserem.Dekuji a posilam pozdrav z Kansasu.Olda Moravec.

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *