317.díl – Dítě si ukrást nenechám

Sledujte ve středu 11.února 2015 na TV Prima ve 20:15 hodin.

Policie udělá domovní prohlídku u Hynka – dostala anonymní tip, že přijal úplatek. Naštěstí nic nenajde. Je však jasné, že je za tím pan P. Salák navrhne Lindě, aby odjela na kongres. Ukáže se, že chce, aby Cyril po propuštění šel bydlet k němu. Linda se rozčílí, že syna si ukrást nenechá, a Cyril pošle Saláka do háje. Rozrušená Linda jde za Hynkem. Ten jí ale na rovinu řekne, že už jí nebude pomáhat. Má strach, že kvůli ní přijde o všechno. Pan P. Hynkovi hrozí, že pokud s ním nebude spolupracovat, zničí ho – má ho v hrsti kvůli nahrávce, na které si Hynek říká o úplatek. Ema se rozhodne řešit průšvih s mankem v hospodě. Ke svému překvapení ale zjistí, že hospodu U Bety zdědila Ester Konůpková.

Salák se radí s Blankou, neví, jak by seměl sblížit se svým synem. Blanka Saláka s Cyrilem pozve k nim na večeři. Večeře se vydaří a hezký večer prožijí i Linda s Mikulášem.

Přehrát 317.díl – Dítě si ukrást nenechám

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  One thought on “317.díl – Dítě si ukrást nenechám

  1. sůďa

   Už by zato komedie o tom, jak kámen prská cihlu mohla skončit, nevím jak tento seriál může někdo sledovat. Po dlouhé době jsem zhlédl poslední dva díly a úplně mi to stačí. Více takových seriálů, hurá .

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *