38. díl – Lapiduch v hrsti

38. díl – Lapiduch v hrsti

Sledujte třicátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 21. března ve 20.00 na Primě.

Soňa ví, v jak těžké situaci se ocitl Honza, a snaží se mu pomoct a rozptýlit ho. Proto ho nechává trávit víc času s klukama. Jako rodiče je čeká těžký úkol.
Jak řeknou svým synům, že jejich táta bude asi obviněný z vraždy a možná půjde do vězení? Šimon dostal vyhazov z nemocnice, ale zasáhne docent Bernát. Vymyslí, jak mladému doktorovi pomoct, aby nemusel z nemocnice odejít. Přijme Šimon jeho nabídku? A co na to řekne Vendy? Vencl je naštvaný, že Alice s Ríšou unikli trestu za to, co mu udělali. Tak si najde jinou oběť, které se rozhodne škodit. Nakolik uspěje tentokrát?
Vendy si musí přiznat, že se těší na každé setkání se Šimonem. Mrzí ji, že kvůli ní dostal vyhazov z nemocnice. Teď je na řadě se vzájemným pomáháním zase ona. Jenže jí došly nápady. Místo ní přijde se zajímavým nápadem její otec. Když si Šimon odkroutí tři měsíce jako pomocná síla na kardiochirurgii, může se zase vrátit na internu. Jenže Šimon o milodary nestojí. Raději přijme místo doktora v Ostravě. Vendy je naštvaná. Ona by raději brala lapiducha v hrsti než doktora někde v Ostravě.
Soňa se snaží Honzu trochu rozptýlit a taky ho tak trochu hlídat, aby nebyl sám. Proto ho nechává trávit víc času s klukama. Je jí jasné, že Pekárkova smrt a následné obvinění ho psychicky rozložilo. Obzvlášť, když je ještě postavený mimo službu. Před Soňou a Honzou stojí ještě jeden zásadní problém. Jak řeknou klukům, že jejich táta bude asi obviněný z vraždy a možná půjde do vězení?

http://www.stream.cz/object/571597-cesty-domu-38

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    4 thoughts on “38. díl – Lapiduch v hrsti

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *