39. díl – Doktorka

39. díl – Doktorka

Sledujte třicátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 23. března ve 20.00 na Primě.

Na kriminálce se přihlásil skutečný svědek a Honza je zproštěn obvinění z vraždy. To si zaslouží pořádnou oslavu. Kdo se jí zúčastní a jak oslava skončí?Šimon a Vendy spolu začali chodit. A vtipkují, že jsou jako Romeo a Julie, potomci dvou znepřátelených rodů. Jak dopadne jejich první oficiální rande? Martina je šokovaná, když zjistí, že její matka už nebydlí ve svém bytě, ale že ho Jakub prodal a matku dal do léčebny dlouhodobě nemocných. Vydá se za ní na návštěvu. Jak ji matka přivítá? Kači se dozví zásadní informaci. Stačí říct a mohla by vidět svého syna, kterého dala kdysi k adopci. Má to udělat?
Na kriminálce se přihlásil skutečný svědek a Honza je zproštěn obvinění z vraždy. To si zaslouží pořádnou oslavu U Bety. Všichni tři policajti se na ní důkladně opijí. Vejnar s Honzou hecují mladého Klecánka, že pořádný policajt z něj bude, teprve až stráví noc s prostitutkou. Klecánek je vezme za slovo. Jenže druhý den si vůbec nepamatuje, kde vlastně byl. Pamatuje si to ale jeho noční společnice. A přijde mu na oddělení udělat pořádný průšvih.
Roman poprosí Soňu o pomoc. Jedna z albánských dělnic, která žije na jeho ubytovně, je těžce nemocná. Soňa ji jede vyšetřit. Zhrozí se, v jakých žije žena i s malým dítětem podmínkách. Má zápal plic a možná i srdeční vadu, potřebovala by do nemocnice. Jenže nemá žádné pojištění a samozřejmě by neměla ani na zaplacení lékařské péče. Soňa je na Romana pořádně naštvaná. Jak může někoho nechat žít v takových podmínkách? Proč jí nepomohl už dávno?

http://www.stream.cz/object/572055-cesty-domu-39

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *