41. díl – Nečekej

41. díl - Nečekej

Vysílá TV Prima ve středu 30. března ve 20 hodin na Primě.

Petr se snaží od Jarky získat zpátky peníze, které jí půjčil a které teď nutně potřebuje pro Šimona. Jenže s Jarkou je těžká řeč. Bude ochotná mu dluh vrátit? Ctibor dostane od Romana další splátku za pomoc v soutěži na stavbu radnice. Ale peněz si moc neužije. Co se s nimi stane?
Vendy a Šimon dál skrývají, že spolu chodí. Kosíkové už o Vendy vědí, kdy ale dvojice odtajní svou lásku před Bernátovými? Martina pozve ke Kači svou známou, matku několika adoptivních dětí. Jak tato návštěva ovlivní Kači v jejím rozhodnutí vidět svého syna?

Sledujte Cesty domů online

zdroj: TV Prima

Petr se snaží získat zpátky od Jarky peníze, které jí půjčil a které by teď potřeboval pro Šimona. Jarka ale bohužel není z žen, které stačí jen naťuknout. Jí musí Petr naplno říct, že by potřeboval peníze vrátit. Jenže na Jarčinu manipulativní logiku je jeho slušně vyslovená žádost pořád krátká. Ona je ráda, že jí Petr zachránil před exekucí. Ale zároveň myslela, že jsou přece rodina. A rodina si má pomáhat. Petr neví, co má dělat. Strašně rád by Šimonovi pomohl, ale nemůže. Podaří se mu peníze z Jarky dostat?
Hlaváček se vzpamatoval ze srdeční slabosti a může podstoupit menší operaci – zavedení stentu. Ve slabé chvilce upřímně děkuje Rudolfovi, ale pak nasadí opět masku neoblomného státního zástupce. Ani jeho vážný zdravotní stav ho neodvede od práce. Klienta, kterému rád poradí, si najde i v nemocnici. Vencl s ním konzultuje, jestli má od doktorů přijmout mimosoudní vyrovnání za své zasádrování. Hlaváček mu řekne svůj názor, Vencl pak ale dostane zajímavý nápad. Navrhne Soně, že za jednu noc s ní je ochotný žalobu stáhnout i bez požadovaných peněz. Co mu Soňa na jeho neslušný návrh odpoví?
Ctibor dostal od Romana další splátku za to, že nechal Romana vyhrát soutěž o výstavbu nové městské radnice. Peníze mu předá na parkovišti před obchodním domem. Jenže peníze se u Ctibora dlouho neohřejí. Než si je stačí i jen přepočítat, přijde o ně. Shodou okolností se k incidentu připlete Klecánek. Pro hospodářskou kriminálku tak získá pěkný úlovek. Stane se tento úspěšný zásah zpáteční jízdenkou na oddělení k jeho parťákům? Nebo bude velká šéfka pořád trvat na výpovědi?

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  One thought on “41. díl – Nečekej

  1. úžasnej seriál:)

   tenhle seriál je prostě bomba,škoda,že se vysílá jen 2x týdně,předčil i Ulici a Ordošku..Cesty domů miluju,hrají v něm skvělí herci,pan Švehlík dostal peckovou roli:DD. Doufám,že se bude vysílat co nejdéle:))

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *