43. díl – Volavka

43. díl – Volavka

Sledujte čtyřicátý třetí díl seriálu Cesty domů ve středu 6. dubna ve 20.00 na Primě.

Soňa nehodlá dál přihlížet tomu, jak Zlatě někdo ubližuje. Když se k ničemu nemá její táta, pomůže vrchní sestře sama. Jenže nadělá víc škody než užitku. Honza nejenže není nadšený z nového parťáka, ale ještě dostane nevděčný úkol – má na Terezu dohlížet.
Ukáže se, že to nebude vůbec lehké, protože Tereza se pustí do nebezpečné akce na vlastní pěst. Martinovi leží Vendy pořádně v žaludku. Neschvaluje, že Šimon začal chodit právě s ní. Ten má ale jiné starosti než hádat se s bratrem kvůli holce. Vencl opět souhlasil s mimosoudním vyrovnáním – a Šimon neví, kde peníze sežene.
Soňa nehodlá dál přihlížet tomu, jak Zlatu někdo bije. Přece nebude tichým svědkem domácího násilí! Když se k ničemu nemá její táta, pomůže vrchní sestře sama. S Romanem se vydá k domu, kde Zlata bydlí. Jenže s násilníkem se setká dřív, než si stačila naplánovat, co přesně udělá. A zjistí, že všechno je trochu jinak, než se navenek zdá. Kdo je Vladimír Dobeš a proč jejich vrchní sestře tak ubližuje? A hlavně – proč to Zlata všechno strpí?
Honza nejenže není nadšený z nového parťáka, ale ještě dostane nevděčný úkol – má na Terezu dohlížet. Jako by neměl dost starostí se sledováním lidí propojených se Ctiborem a Hamzíkem. Ukáže se, že mít na krku ambiciózní policejní kuře bude těžší, než se zdálo. Tereza se nehodlá nechat odstavit od zajímavé akce a pustí se do ní na vlastní pěst. Jak dopadne její hra na volavku? A koho se na sebe snaží upoutat? Sledovaného muže, nebo svého nedobrovolného parťáka Honzu?

http://www.stream.cz/object/575377-cesty-domu-43

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  One thought on “43. díl – Volavka

  1. živel

   Seriál paráda, vyměnila jsem za Ordinaci, na to se už nedá koukat. Pan Švehlík je dokonalý Pan herec, moc se mi líbí, stručný, jasný, ale citlivka, jen to nedává najevo, Vendy a Šimon jsou správná dvojka, oživí to tam, Martin je tak trochu protiva, Jarka samozvaná přítelkyně dr. Kosíka je děs běs, doufám, že jim všem třem chlapům brzy dojde, že je jen ždíme a zneužívá, je to příšerná postava, ale paní Taťána ji hraje dobře, nejhnusnější role je protivný zasádrovaný doktor, na vteřinu jsem si myslela, že by v něm byla kouska citu, když chtěl maminku k sobě, ale bude v tom něco, hraje to dobře…
   Prostě seriál se povedl, je tam hodně charakterů a určitě se v tom každý najde – ať už sebe nebo někoho blízkého….a dobré obsazení…

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *