46. díl – Na poslední chvíli

46. díl – Na poslední chvíli

Čtyřicátý šestý díl seriálu Cesty domů vysílá TV Prima v pondělí 18. dubna ve 20 hodin.
Tereze se další kapitola riskantní akce s Lhotským vymkne z ruky a ona se ocitne ve vážném nebezpečí. Spolu s Vejnarem a Honzou ji pomáhá hledat i nová posila z protikorupčního odboru, kapitán Tomáš Hlaváček. Co Tomáše a Terezu
Šimon se snaží zjistit, kdo mu ukradl peníze určené na odškodnění pro Vencla. Kosíkové mu namlouvají, že je mohla vzít Vendy. Bude Šimon svou lásku bránit, nebo uvěří jejich podezření? Zlata je naštvaná na Soňu, kvůli které se nemůže vídat s Vladimírem. Chce dát výpověď. Rudolf o svou vrchní sestru přijít nehodlá a pohrozí Soně, že pokud konflikt se Zlatou neurovná, tak ji vyhodí.
Šimon obrací byt vzhůru nohama, jestli peníze určené na odškodné někam nezapadly. Martin s Petrem si sami pro sebe zloděje označili bez jediné pochyby. Podle nich je ukradla Vendy. Co by se taky dalo od Bernátových čekat? Šimon chce, aby tohle hnusné nařčení odvolali, a málem se proto popere s Martinem. Pak mu ale v hlavě začnou hlodat pochybnosti. Bude Šimon svou lásku bránit, nebo uvěří podezření svého táty a bratra? A kdo peníze doopravdy vzal?

zdroj: TV Prima

http://www.stream.cz/object/578347-cesty-domu-46

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  3 thoughts on “46. díl – Na poslední chvíli

  1. úžasnej seriál:)

   já jen doufám,že se Šimon s Vendy nerozejde,moc jim fandim,aby i když dospělí jsou proti sobě,oni dva byli naopak spolu.Tak je prosím nerozeštvávejte a nechte je dál jako super zamilovanou dvojku:).Peníze ukradla praštěná Jarča,tak ať jí Kosíci vyklovou oči,beztak se u nich nějak moc roztahuje..ale paní Medvecká to hraje bezvadně:)

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *