47. díl – Kam jdeš?

47. díl – Kam jdeš?

Sledujte čtyřicátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 20. dubna ve 20.00 na Primě.

Soňa se odhodlala k definitivnímu rozhodnutí. Bude žít s kluky a Romanem v novém bytě. Budou se kluci chtít odstěhovat? A jak se na to bude tvářit Honza, až mu to Soňa poví? Tomáš se seznamuje s Hradištěm. Seznamuje se také se štamgasty v hospodě U Bety, a to pěkně zblízka.
Jaké ještě skrývá překvapení? Kači a Ríšu zaskočí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra. Ví, že je Kači jeho pravá máma, a žádnou ledvinu od ní nechce. Zvládnou ho Kači s Ríšou zpacifikovat?
Soňa začíná být unavená z toho, jak se v noci vykrádá z domu a plíží za Romanem. Kvůli jejím nočním výletům začíná být doma pěkně dusno. Máma něco tuší a navíc Soně vyčítá, že se o kluky nestará a hází jí je na krk. Soně se takové řeči vůbec nelíbí. Nebylo by lepší, kdyby se nastěhovala k Romanovi do nového bytu, který koupil? A kluky vzala s sebou? Soňa si ale není jistá, jestli budou chtít, ve vile je jim dobře. Jak se na její rozhodnutí bude tvářit Honza?
Kači a Ríšu překvapí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra, který se právě dozvěděl, že Kači je jeho pravá máma. A že Dvořáčkovi ji hledali proto, aby mu dala ledvinu. Jenže on žádný milodar nechce. A už vůbec ne od ženské, která ho kdysi pohodila. Podaří se Kači a Ríšovi situaci Ondrovi vysvětlit? A přesvědčit ho o tom, že není čas na trucování, protože nová ledvina je jeho jediná šance?

zdroj: iprima.cz/cestydomu

http://www.stream.cz/object/578750-cesty-domu-47

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  2 thoughts on “47. díl – Kam jdeš?

  1. Pingback: antiaging products

  2. Cesty domů-díl z 22.4.2011

   Prosím o sdělení jména herce, který představuje pacienta v nemocnici – bezdomovce, který pečuje o malého vnuka a žijí v zahradním domku.
   Děkuji předem! S pozdravem Váš posluchač.

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *