49. díl – Tati, co je ti?

49. díl – Tati, co je ti?

Sledujte čtyřicátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 27. dubna ve 20.00 na Primě.

Rudolf má sice vztek na Hlaváčka, který na revers odešel z nemocnice, ale přesto ho jde zkontrolovat. A přitom mu už podruhé zachrání život. Proč to dělá, když ho původně chtěl zabít? Honza se Soňou se vracejí od soudu v úplně jiném rozpoložení než posledně.
Honza zrušil dohodu a nekompromisně žádá o svěření kluků do své péče. Má šanci toho dosáhnout? U Míly se objeví podplukovník Mladý. Přichází s informací, která velké šéfce pořádně zamotá hlavu. Co jí nabídne? Ríša zase musí poslouchat řeči o tom, že by měl převzít kardiochirurgii. Proč o tom táta znovu začíná? Copak se chystá do důchodu? Nebo se mu něco stalo?
Rudolf má sice vztek na Hlaváčka, který na revers odešel z nemocnice, jenže profesní čest mu nedovolí zapomenout na pacienta s tak složitou diagnózou. Sice nerad, ale přesto se vydá Hlaváčka zkontrolovat k němu domů. Před vilou s úžasem zjistí, že o státního zástupce jeví zájem ještě někdo jiný. A tak Rudolf, který sám sobě slíbil, že Hlaváčka vyléčí jenom proto, aby ho pak mohl zabít, už podruhé zachrání nenáviděnému muži život. Co se ve vile stane?

zdroj: iprima.cz/cestydomu

http://www.stream.cz/object/580726-cesty-domu-49

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    One thought on “49. díl – Tati, co je ti?

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *