50. díl – Věř, čemu chceš

50. díl – Věř, čemu chceš

Padesátý díl seriálu Cesty domů uvidíte v pondělí 2. května ve 20 hodin na Primě.

Petr vytáhne Rudolfa na výlet; jedou na místo, kudy kdysi utíkali za hranice a kde zemřela Jana Bernátová. Co tam najdou a jak na každého z nich zapůsobí setkání s minulostí? Kači a Ríša se stále víc sbližují s Ondrou, přestože se to jeho adoptivním rodičům vůbec nelíbí.
S čím na ně vyrukuje paní Dvořáčková? Lída se vrací z dovolené, kterou trávila s Karlem na Madeiře. Celou dobu se strašně těšila na svou rodinu. Jaké překvapení na ni čeká ve vile? Kauza Ctibor se pohnula dopředu, ale bohužel ne směrem, ve který hospodářská kriminálka doufala. V tisku se objevily důvěrné informace týkající se Ctiborova sledování. Kdo je vynesl ven?
Petr má pro Rudolfa nečekaný návrh. Pokud se s ním má bavit o Hlaváčkovi a o pomstě, Rudolf s ním pojede na výlet. Na místo, kudy kdysi i s Janou Bernátovou utíkali za hranice. Rudolf je nápadem zaskočený, moc se mu tam nechce. Pokud mu chce Petr něco říct, mohli se setkat v hospodě, proč se mají vláčet až na hranice? Rudolf nesnáší sentimentalitu, od té tragické události tam nebyl. Nebo má jiný důvod? Jak společný výlet do minulosti dopadne? A k čemu se Rudolf Petrovi přizná?

zdroj: TV Prima

http://www.stream.cz/object/581873-cesty-domu-50

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    One thought on “50. díl – Věř, čemu chceš

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *