52. díl – Vídeňská káva

52. díl – Vídeňská káva

Padesátý druhý díl seriálu Cesty domů uvidíte v pondělí 9. května ve 20 hodin na Primě.

Než budou známé výsledky jejího kompletního vyšetření, má Míla zdravotní dovolenou. Do práce nesmí, oddělení zatím povede podplukovník Mladý. Co se bude dál dít s kauzou Ctibor? Honza je vyděšený. Soňa měla autonehodu, při níž se zranil Ivan. Honza letí za kluky do bytu, kde teď žijí.
Soňa ho uklidňuje, ale Honza o to víc trvá na svých požadavcích. O kluky se bude dál soudit. Rudolfovi otrnulo a stěhuje se zase z vily zpátky k Míle. Společně s Petrem zajdou také za Hlaváčkem. Jakou novinu pro něj mají tentokrát?
Tereza si začíná uvědomovat, že některé okolnosti nejsou náhoda. Jak to, že se nadřízení dozvěděli o nemoci její šéfky, jak to, že horká stopa od Pekárkové byla na poslední chvíli zahlazena? Začíná jí být jasné, že všechny indicie vedou k Tomášovi. Proč to dělá? Copak si neuvědomuje, že ohrožuje i Terezino místo? Tak dlouho jí trvalo, než si získala Honzovu a Vejnarovu důvěru, a teď má o všechno přijít? Jak dlouho bude trvat, než jim dojde, že práskačem je zřejmě Tomáš? A pokud to její kolegové zjistí, na čí stranu se Tereza přikloní?

zdroj: TV Prima

http://www.stream.cz/object/583476-cesty-domu-52

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *