55. díl – Odcházím

55. díl – Odcházím

Padesátý pátý díl seriálu Cesty domů uvidíte ve středu 18. května ve 20 hodin na Primě.

Jana Pekárková pokračuje ve spolupráci s policií. Přinese Honzovi notebook svého táty – radního Ctibora. Chce, aby ho policie dopadla. Co dalšího má ještě v plánu? Míla chce zachránit vztah s Rudolfem za každou cenu. Proto se odhodlá k zoufalému činu a navštíví Lídu ve vile.Co si milenka s manželkou řeknou a jak zareaguje Rudolf? Soužití nesourodé trojice v karavanu je obtížné. Milena pod vlivem drogy spálí Šimonovi a Vendy oblečení. Žít dohromady nemůžou, ale ani jedna strana nechce dobrovolně vyklidit pozice. Na čem se tedy dohodnou? Ondra přišel Kači říct, že mu nevadí, že od ní nemůže dostat ledvinu. Naopak se těší na sourozence. Co při své návštěvě poradí Ríšovi?
Jana Pekárková je sice vnitřně rozpolcená, ale přesto dál spolupracuje s policií. Přinese Honzovi osobní notebook svého táty – radního Ctibora. Tam by měly být záznamy o všech kšeftech jejího otce s Hamzíkem a jemu podobnými. Pekárková je na dně, říká Honzovi, že to je poslední, čím policii pomůže. Honzovi až pozdě dojde pravý význam jejích slov. Když si ho uvědomí, snaží se zachránit, co se dá. Notebook je v tu chvíli naprosto vedlejší. Co se s ním stane?

zdroj: iprima.cz/cestydomu

http://www.stream.cz/object/585611-cesty-domu-55

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  5 thoughts on “55. díl – Odcházím

  1. sikur

   boze vymazte z planety tenhle hnus spolu s ordinaci superstar – to je moje top 3.. kdyz slysim upoutavku a tam toho sedivyho dedka.. blablabla, ale prosim neprestavej.. lidy vzpamatujte se zahazte je vsechny vykaly.

   Reply
  2. Soňa?

   Co říkáte na to že Soňu Vaňkovou nechají v seriálu zemřít při autonehodě?Tím pokazí celý seriál!!!J.

   Reply
   1. Leona Randýsková

    To je dobře,že konečně tam nebude hrát paní Vitázková,jako herečka je nemožná !!!!

    Reply
  3. Kritika

   Dobrý den seriál je jeden z mála který sleduji, ale musím říct, že ted nějak sklouzává na kvalitě.je tam čím dál více blbostí.Už nemůžu vidět Šimona/lékař / s Vendulou jak vegetí v přívěsu a tam hulí s bláznivou holkou ve třech.Dále zaslepenost Soni vůči grázlovi a o to více nejprne ambiciozni policajtka kreje zkorumpovaného policajta?všechno nastavují neskutečně hloupě a neohrabaně opravdu se u toho úplně vztekám.Už by to chtělo nějak zkrátit.A syn kateřiny je naopak vre svém útlém věku neskutečně moudrý chtěly bych takového doma.No doufám, že se seriál trošku hne k lepšímu, jinka mám obavy o jeho sledovanost.Aby nedopadl jako ordinace.

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *