57. díl – Zatčení

57. díl – Zatčení

Sledujte padesátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 25. května ve 20.00 na Primě.

Hradišťská kriminálka připravila past na Romana se Ctiborem. Honza se snaží dostat Soňu i kluky z Hradiště. Nechce, aby byli u toho, až Romana sebere policie. Kdo se nakonec do pasti chytí? Rudolf se definitivně vrátil do vily. A nestačí se divit, jak moc se poměry změnily.Jak se s tím docent smíří? Martin znovu zajde za Hamzíkem, jestli by pro něj neměl nějakou práci. Je ochotný skončit i s fotbalem. Roman souhlasí a hned mu jeden úkol přidělí. Jak v něm Martin obstojí? U Bernátových se slaví zásnuby Kači a Ríši. Čím všechny překvapí Rudolf? A jaká zpráva zaskočí rozjařenou společnost?

Hradišťská kriminálka připravila past na Romana se Ctiborem. Zbývá jen počkat, až se do ní oba – zkorumpovaný radní a všehoschopný podnikatel – chytí. Honzu stálo velké úsilí neprozradit Soně, co se chystá, a varovat ji. Udělá však maximum pro to, aby Soňu i s klukama uklidil někam do bezpečí. Romanovi je ale Honzova snaha podezřelá. Vymyslí proto náhradní plán. A Honza a jeho kolegové z kriminálky se nestačí divit, kdo se jim do pasti nakonec chytil.

zdroj: TV Prima

http://www.stream.cz/object/587022-cesty-domu-57

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  One thought on “57. díl – Zatčení

  1. úžasnej seriál:)

   přesně tohle se dalo čekat,že tam Hamzík nastrčí Kosíka :D..jsem zvědavá,v jakým díle se konečně podaří Hamzíka dostat..že by ve stejnej den,kdy bude mít Soňa autonehodu??..uvidíme..jinak p.Švehlík má super roli,vybrali opravdu „PANA HERCE“ 🙂

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *