59. díl – Varování

59. díl – Varování

Padesátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 1. června ve 20.00 na Primě.

Soňa poprosí Honzu o pomoc, nechá ho prohledat Romanovy věci. Chce najít důkaz, který usvědčí Romana a pomůže Martinovi. Co udělá Roman, když je přistihne? Ředitel nemocnice Dvořák řekne Rudolfovi, že mu v červnu vyprší pracovní smlouva a on mu ji neprodlouží.Rudolf tedy bude muset neplánovaně odejít do důchodu. Bude s tím docent souhlasit? Pacina se snaží dodat odvahu Petrovi, který je nešťastný, že nemůže pomoct svému synovi. Petr si je vědom toho, že v ní má velkou oporu. K čemu se odhodlá?
Ředitel nemocnice Dvořák upozorní Rudolfa na to, že mu v červnu vyprší pracovní smlouva. A že by byl rád, kdyby Rudolf uvolnil místo mladším kolegům, proto mu ji už neprodlouží. Při této informaci, která si říká o srdeční kolaps, se paradoxně udělá slabo ne Rudolfovi, ale samotnému Dvořákovi. Ten je rázem vděčný za to, že Rudolf v nemocnici stále ještě pracuje. A že má zrovna službu. Co se Dvořákovi stalo? A jak jeho nečekané zdravotní komplikace ovlivní jeho názor?

zdroj: TV Prima

http://www.stream.cz/object/588734-cesty-domu-59

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  7 thoughts on “59. díl – Varování

  1. seriál..

   konečně po čase seriál o něčem a zas tohle…
   proč musí nejlepší herci takhle končit??

   …..škoda….mohlo to být jinak.. 🙁
   …no jo..konec seriálu u mě.. 🙁

   Reply
  2. úžasnej seriál:)

   konečně se Soňa trhla od Hamzíka..možná by se dala zase dohromady s Honzou,ale když má zemřít při autonehodě,podle mě to už nestihne..myslím,že jí bude v seriálu škoda 🙁

   Reply
   1. Soňa?

    Rozhodně jí bude v seriálu škoda,i když jako seriálová postava je hodně najivní a hloupá,ale jako herečka a žena je velice šikovná a hezká.Nevím jestli se budu dívat na další díly když už tam hrát nebude.

    Reply
    1. Soňa

     To souhlasím… Soňa nemá zemřít…je to škoda…
     ikdyž najivních lidí je ve světě dost, tak proč takový konec??..
     Je škoda takové herečky..

     Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *