63. díl – Smíření

Sledujte poslední předprázdninový díl seriálu Cesty domů ve středu 15. června ve 20.00 na Primě.

Martin váhá: Má nebo nemá pozvat na svou svatbu s Helčou i Bernáta? Nakonec najde odvahu a za Rudolfem zajde. Jakým návrhem ho docent překvapí? Honza sice souhlasil, že zůstane s kluky u Bernátů, ale všechno tam na něj padá. Čím ho rodina zaskočí?Míla začala znovu úřadovat ve své kanceláři a zavolá si na kobereček Tomáše. Uzná, že je Tomáš přes všechny své chyby dobrý policajt, který by se jí mohl hodit? Nebo ho bez milosti vyhodí? Roman se s lékaři domluví, že podepíše reverz a dál se bude uzdravovat doma. Karolína jim slíbí, že se o něj vzorně postará. A Roman se obává, že splní, co slíbila. Proč má ze své manželky najednou strach?
Roman je po bouračce stále v nemocnici. Nemůže se moc hýbat a vůbec není jisté, jaké budou mít jeho zranění následky. Navíc za ním každou chvíli chodí Karolína, která využívá, že se před ní Roman nemůže nikam schovat, že nemá kam utéct. Přesto se Roman s lékaři domluví, že podepíše reverz. Karolína jim slíbí, že se o něj bude vzorně starat. Roman nepochybuje, že svůj slib dodrží. Když si uvědomí, jak je bezmocný a odkázaný na její pomoc, přepadne ho úzkost. A strach mu poprvé v životě nenahání žádný dvoumetrový chlap.

zdroj: Tv Prima

http://www.stream.cz/object/591850-cesty-domu-63

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  3 thoughts on “63. díl – Smíření

  1. cesty domů 63 díl

   Dobrý den, včera jsem neměla možnost sledovat 63. díl seriálu Cesty domů a nyní se marně pokouším si ho pustit. Jsou zde jen upoutávky. Proč není zařazen již dnes?

   Reply
  2. úžasnej seriál:)

   tak nevim,ale ani svatba nepředčila smutek z dnešního dílu :(..pro mě byl i dnešní díl moc smutnej,hlavně kvůli malým klukům,kteří pořád pláčou pro mámu..tohle opravdu nebyl dobrej tah :(..seriál byl hezky natočenej,dokáže vtáhnout do děje,právě proto takovejhle smutek v něm být neměl..jinak nechápu,p.Vitázková už ve 2 dílech nehrála a přesto je stále v titulkách..máte v tom pěknej bordel :/

   Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *