65. díl – Začínám ti fandit

65. díl – Začínám ti fandit

Sledujte šedesátý pátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 12. září ve 20.00 na Primě.

Bára musí živit sestru a dceru, proto zoufale shání nějaké zaměstnání. První, po čem se poohlíží, je práce v restauraci. Jenže Bára nechce slevit ze své profesionality a odmítá vařit z nekvalitních surovin. Proto se musí poohlédnout jinde. Zdá se, že štěstí se na ni usměje v úplně jiném oboru. Domluví se, že bude dělat hospodyni u Hamzíkových a přitom se starat i o Romana. Zvládne svou novou profesi? Dokáže ustát náladovou Karolínu, která všechny předchozí služky vyštvala? A jak na tuto informaci zareaguje Honza?
Honza má pořád problémy s Ivanem, který je čím dál víc nezvladatelný. Jonáš sice taky smutní po mámě a spí s její fotkou pod polštářem, ale nechá se uchlácholit. Jenže Ivanovo chování se projevuje jinak. Vzdorem. Když Ivan s Jonášem po škole nepočkají na odvoz, ale zmizí neznámo kam, má už Honza opravdu strach. Je mu jasné, že autoritativním přístupem a přísností ničeho nedosáhne, proto se snaží za každou cenu zachovat klid. A je mu jasné i to, že nastal čas být víc dobrý táta než dobrý polda.
Karolína si vychutnává to, že je na ní Roman naprosto závislý. Sice o něj pečuje, ale užívá si s Tomášem. Roman to ví, ale je mu to jedno. Karolína se vyžívá i v buzerování pomocnic v domácnosti. Však u ní taky žádná dlouho nevydrží. Poslední, kdo u ní žádá o práci, je Bára Vítková. Karolína jí začátek služby nijak neusnadní. Ani Roman není moc ochotný spolupracovat. Jak si s nimi Bára poradí?

Sledujte Cesty domů 65. díl online

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    One thought on “65. díl – Začínám ti fandit

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *