66. díl – Neslibuj

66. díl - Neslibuj

66. díl - Neslibuj

Sledujte šedesátý šestý díl seriálu Cesty domů ve středu 14. září ve 20.00 na Primě.

Šimon jde na sraz z gymplu, na němž potká i svou první lásku Lenku. Jak jejich setkání po letech dopadne? Bára udělala s Romanem divy. Dokázala, že se nechal ostříhat, oholit a vyvézt na terasu. Co na to Karolína? A jak dlouho Romanovi nový impulz do života vydrží?
Petr se stále vykrucuje a nechce říct konečné rozhodnutí ohledně ordinace. Ríša tak pořád zůstává bez práce. Co bude dělat? Vrátí se zpátky k tátovi na kardiochirurgii? Situace se vyhrotí na návštěvě u Bernátových, během níž se všichni pohádají. Petr až doma přizná Pacině pravý důvod své nerozhodnosti. Ríša je kvalitní doktor a on na něj jednoduše žárlí. Bojí se, že kdyby s ním začal Ríša pracovat, pacienti si budou myslet, že je Petr starý a na svou práci už nestačí. Bude mít Petr odvahu říct to samé do očí i Ríšovi?
Zdá se, že Honza má na Báru se Sylvou a Dorotkou poslední dobou štěstí, dost často je potkává u Bernátových. Důvod se vždycky nějaký najde. Třeba ten, který vymyslela Dorotka. Sylva by u Bernátů mohla cvičit na klavír a ona by si zatím pohrála s Jonášem a Ivanem. Honza je pro, ví, že Lída bude jedině ráda, když dům trochu ožije. A kluci potřebují trochu rozptýlení. Nepotřebuje ho náhodou i on sám?

zdroj: www.iprima.cz/cestydomu

Sledujte Cesty domů 66. díl online

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

  9 thoughts on “66. díl – Neslibuj

  1. hana

   Nejde mi to spustit, stále hlásí přístup odepřen, nevíte někdo, co s tím?Dík

   Reply
   1. klaksoon Post author

    zkuste jiný prohlížeč, třeba Google Chrome, Operu nebo Internet Explorer. Videa nejdou přehrát ve Firefoxu

    Reply
   1. klaksoon Post author

    kliknutím na odkaz . Sledujte Cesty domů 66. díl online
    nahoře

    Reply
    1. brona

     MOC DEKUJI,PROTOZE NEMAM CAS TO SLEDOVAT V TELCE TAK JSEM DYCKY NAJELA NA STREAM.CZ A TAM SI VYHLEDALA DIK,KTERY JSEM CHTELA,ALE TED JE TAM PORAD 63 A DAL NIC TAK AZ TED JSEM TO NASLA ,PROC TO TAK KOMPLIKUJI KDYZ TO BYLO PREDTIM PREHLEDNEJSI,ALE KAZDOPADNE MOOOOC DEKUJI JSTE ZLATICKO PA BRONA

     Reply

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *