71. díl – Nejsem zbabělec

71. díl - Nejsem zbabělec

Sledujte sedmdesátýprvní díl Cesty domů v pondělí 3.října ve 20 hodin na TV Prima.

Šimon se snaží zachránit vztah s Vendy a je ochotný udělat cokoliv.Proto ho Vendy pozve na večerní opékání buřtů, kde je celá rodina Bernátových. Jak se na něj budou tvářit? Sylva se opět pohádá s Bárou. Co se stalo během víkendu, který Sylva trávila se spolužáky? A proč se vrátila domů v doprovodu policie? Ríša je terčem posměchu celé kardiochirurgie. Jak dlouho v takovém prostředí vydrží pracovat?
Tomáš musí uznat, že Kryštof zatím splnil, co slíbil, a Terezu smířil s její rodinou. Ale nevěří, že by se Kryštof ve vězení změnil v hodného staršího bratra. Naopak – Tomáš je přesvědčený, že Kryštof je propojený se všemi gaunery v Hradišti. A kdo jiný by mu k tomu mohl dát víc informací než jeho otec – státní zástupce Hlaváček? Tereza je trochu zaskočená, že Tomáš chce stíhat jejího bratra, aniž by jí o tom předem řekl. Co se Tereza dočte v Kryštofových záznamech? A co se Tomáš dozví od svého otce?
Ani vztah Martina a Helči není zrovna zalitý sluncem. Martin už sice vylezl z pokoje a dokonce si domluvil, že zase začne trénovat, ale na Helču se pořád trochu mračí. Naštvalo ho, že se s ním Helča neporadila a vysadila antikoncepci. Martin děti chce, ale taky je chce vidět vyrůstat. Helča je chce naopak hned. Na čem se Martin s Helčou nakonec domluví?

zdroj: www.iprima.cz/cestydomu

Sledujte Cesty domů 71. díl online

Líbil se Vám tento díl? Pošlete ho svým známým.

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    *