Barbora Vítková-Tereza Kostková

Barbora Vítková-Tereza Kostková

Barbora Vítková-Tereza Kostková

nar. 14.6.1976
Praha

Tereza Kostková se narodila 14. června 1976 v Praze do herecké rodiny. Jejím otcem je Petr Kostka a matka Carmen Mayerová. Vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Michli, obor herečka/moderátorka.

Na divadelních prknech bylo a je možné ji vidět v Městském divadle v Liberci, Západočeském divadle Cheb, Divadle pod Palmovkou, kde dnes už jen hostuje, a také v pražské Viole.

V televizi se objevila v seriálu POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ, BAZÉN, PROČ BYCHOM SE NETOPILI, ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ a ve filmech 10 ZPŮSOBŮ LÁSKY A RODINKA. Moderovala také řadu TV pořadů jako CLEVER, SNÍDANĚ S NOVOU, GALAVEČER TÝTÝ, HVĚZDA MÉHO SRDCE, STARDANCE a DUETY.

Je vdaná za režiséra Petra Kracika, v roce 2007 se jim narodil syn Antonín.

————————————————————–

Sestra Sylvy a matka Dorotky. Nadaná kuchařka. Otevřela si luxusní restauraci, ale dostala se do dluhů a v restauraci „provařila“ dědictví. Po úplném vyčerpání organismu skončila na klinice, Sylva na intru a Dorotka v děcáku. Teď se Bára vrací, aby se znovu postavila na nohy a postarala se o holky. Stále touží po splnění svého snu, že jednou bude provozovat nádhernou restauraci. Doufá, že Sylvě splatí svůj dluh. Věří, že potká chlapa do nepohody.

9 thoughts on “Barbora Vítková-Tereza Kostková

 1. Kate

  Role Báry se mi líbí. Je hodná, milá a hodí se k Honzovi. Co mi na této postavě vadí je to, že ji hraje Tereza Kostková. Já proti ní nic nemám, ale vadí mi, že hraje všude. Už mě pěkně štve.

  Reply
  1. anicka

   Opravdu mě vadí, že jakmile otevřu televizi, tak všude vykoukne T.Kostková –
   proboha,máme dost jiných hereček a možná i lepších, proč tedy pořád jedna a
   tá sama herečka – už jí neobsazujte, je jí příliš!!

   Reply
 2. Anna

  Vy kveto drbky a co vám vadí že je tam celá rodina?
  jaká nejistá zamindrákovaná a trapná, vy jste zřejmě pochybní lidičky závistivé česke postavičky které se zmohli jen na kritiku, tak nepíšte hlouposti nebo Terezka a všichni herci jsou výborní vy husopasky .

  Reply
 3. Anna

  Terezko, dnes máte narozeniny, Všechno nejlepší, hodně zdravíčka a také štěstíčka.Jako Baruška v CESTÁCH DOMŮ jste byla super a tiše doufáme že serial začne v září pokračovat s Honzem Maškem jste byla genialní pár.

  Reply
 4. Nikol

  ahoj baro moc to dobře hraješ v cesty domu ale ja bych ti radila aby ses vatila k honzovi je moc dobry člověk dal ivaně kopačky to sme aji vyděly tak se knemu vrat a pozdrav Dorotku Silvu Lukáše pa

  Reply
 5. Pingback: free games

 6. Jolana

  Tak uz tady máme celou Kostkovic rodinku,táta,máma,dceruška.Ještě schází pan ředitel a malý Tonda.Příjde vám to normální,mě tedy ne.

  Reply
 7. mika

  to je ale trapná postava.nejistá zamindrákovaná,vinna ze všeho možného.To jste přehnali.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*