Linda Rybová

Linda Rybová

nar. 15.10.1975
Praha, Československo

Narodila se 10. listopadu 1975 v Praze. Se svým partnerem, hercem Davidem Prachařem, má dcery Rozárku a Josefínu. Vystudovala balet a herectví na pražské konzervatoři. Účinkovala v divadlech Komedie a Pod Palmovkou.

Ztvárnila několik televizních rolí, většinou v pohádkách. Z poslední doby je asi nejznámnější její role Kamily Váchové ze seriálu ORDINACE V RUŽOVÉ ZAHRADĚ.

42 thoughts on “Linda Rybová

 1. RimaSazi

  No.. neviem.. teraz v tech novych dielach je to mrcha..propichne Valeriu.. Moze za smrt Romanky a jej mamy.. Ale ako v ordinaci sa mi paci.Vela zdaru p. Rybova! 🙂

  S pozdravom Rima Sazickova z Banskej Bystrice

  Reply
 2. Lůca

  P.Rybová je úžasná herečka! Ivana Pánkovou sehrála dokonale mockrát se mi udělalo i z Ivany špatně! Takže jsem ráda, že tahle postava ze seriálu zmizela. I když by to nemusel být zrovna Dan kdo ji přidusil…
  To mě celkem naštvalo…
  Protože ze seriálu zmizel jak on, tak i Vendy sice se tam zase vrátili oba dva, ale zase jeto úplně o něčěm jiném.. A teď?! Nám ještě nechají umřít Lídu.. To snad není pravda! Vendy to zase dává dohrovady se Šimonem a Dan se zase zamiloval do Valerie… HRŮZA !!!

  Reply
 3. Kate

  Linda Rybová je vynikající herečka. Jak ztvárnila Ivanu, se mi líbilo. To zahrála perfektně. V Cestách domů hrála sice mrchu, ale pamatuji si ji jako hodnou sestřičku Kamilu v úplně prvních dílech Ordinace v růžové zahradě. Ale přesto jsem ráda, že Ivana už ze seriálu zmizela. Nelíbilo se mi, jak se chovala k Danovi, kterého nakonec kvůli ní zavřeli.

  Reply
 4. Dáša

  Doslechla jsem se, že seriál Cesty domů skončí odvysíláním 131.dílu 3.řady a bude záležet jen na divácích jestli tento seriál budou na svých obrazovkách potkávat i nadále. Dávám proto svůj hlas za zachování seriálu !!!! Mám ho moc ráda, výborné herecké obsazení, nevím proč tolik negativních ohlasů na p. Rybovou. Hraje jen to, co má předepsáno ve scénáři a zřejmě dobře, když jí teď tolik lidí nenávidí. Ano, žije s bývalým manželem p. Batulkové ale p. Prachař je bez viny? Navíc, podívejte se kolik hereckých párů bylo a už dávno žijou každý s někým jiným! Tolik k této herečce, ráda bych vyzdvihla herecké umění p. Švehlíka, p. Smutné, p. Etzlera, p. Kostkové (té nemá nikdo za zlé že žije s bývalým partnerem jiné herečky, zajímavé). Spousta nových mladých neokoukaných herců, paráda. Celý tento seriál je natolik jiný a natolik zajímavý a dobře koukatelný, že se moc přimlouvám za další řadu a prosím další diváky, kterým se taky líbí. aby se ke mě přidali. Zdraví dívačka Dáša.

  Reply
 5. Yvis

  Milá paní Rybová,hrajete tu mrchu tak úžasně,že když vás včera zadusil Dan,tak jsme s mamkou říkaly,že je to veliká škoda,že v seriálu budete chybět….ach jo!!Moc zdravím z Tábora a hodně zdaru a štěstí 🙂

  Reply
 6. Josef

  Dívám se na tento seriál od začátku a postava,kterou hraje paní Rybová se mi
  moc nelíbí. Líbí se mi ale herečka, která tu postavu ztvárnila dokonale.
  To, že se nelíbí mnoho divákům, svědčí o jejím naprosto profesionálním
  přístupu a dokonalé práci. Mně se líbí !

  Reply
 7. JARKA

  No tak se musím pochválit, mohla bych psát scénář sama, když jsem prosila, aby ji uškrtilsám synáček, tak se to povedlo s polštářem. Teď ještě pár dílů,které nebudou mít s realitou nic společného a pak se přesuneme do Anglie. A v září uvidíme co přinesou díly příští.

  Reply
  1. hánečková

   Souhlasím vámi, konečně tu krávu přidusil.Škoda, že to musel být Dan,ale tak nějak to vyplynulo z děje, kdo jiný ,že? Ale musím vás zklamat, ta svině bude žít dál,paní Pánková..jste opravdu excelentní,ale chtělo by vás doopravdy usmrtit tím nejbolestnějším způsobem.Že ubližujete jiným dospělým,ať vám každý po svém ukáže jak jste blbá a psychicky vyšinutá, ale vlastnímu děcku říkat takové věci!! a tak mu vědomě ubližovat!! Patříte na šibenici…! Konečně opravdu perfektní český seriál…

   Reply
 8. Věra B.

  Paní Rybová hraje tuto roli tak dobře, až je celým národem nenáviděná.
  Je obdivuhodné, že maminka malých dětí uvěřitelně zvládne roli matky – zrůdy.
  Když ji „cos nutilo k jezeru“ byla jistě líbivější, ale tohle je pro ni rozhodně těžší.
  Scénáristé paní státní zástupkyni jistě po zásluze potrestají, vydržme.
  Kdyby to tak jisté bylo i v životě.

  Reply
 9. hánečková

  Rybová je odporná už od pohledu v této roli, jak je možné, že se tato osoba neléčí na psychiatrii?? Už ať ji někdo pořádně chytí pod krkem, copak takhle se chová milující matka ke svému dítěti? to jste trochu dost přehnali scénaristky tohoto seriálu!! Ten její syn je naprostý chudák,který ale nemůže za svou odpornou matku,která ..opakuji..nemá co dělat v normálním životě,natož ve funkci státní zástupkyně….

  Reply
 10. JARKA

  Bývalo zvykem, že u každého seriálu z jakéhokoliv prostředí /nemocniční, policejní/ se na scénáři podílí konzultanti z daného oboru. Proč se to neděje tady?! To vypadá, že paní Rybová si píše scénář sama a proto je to všechno postavené na hlavu.

  Reply
 11. sůďa

  Jak je možné, že Ivana již spáchala druhý pokus o sebevraždu a stále není na psychiatrii,kam patří každý nepovedený sebevrah a neustále terorizuje všechny kolem sebe a navíc vykonává funkci státního zástupce. To mi rozum nebere.

  Reply
 12. Ajka

  Plně souhlasím s Vašimi názory,jen je tady otázka jestli je někdo z tvůrců seriálu čte.Snad ano.

  Reply
 13. JARKA

  Tak to bylo dneska zase pokoukáníčko, snénáristé a režiséři asi zkouší co všechno vydržíme. Doufám, že už ji konečně uškrtí její vlastní syn a h l a v n ě už brzo!!!!!! Prosím !!!!

  Reply
  1. monika

   myslím,že to spíš vezme do rukou Danova babička…ta už nevydrží koukat na to jak ta bestie ničí všechny kolem sebe.je mstivá,zákeřná,panovačná,bez citu,když jí něco nevyjde,jde přes mrtvoly….je to vůbec v životě reálné???

   Reply
 14. sůďa

  Zajímalo by mne jak asi poklesla sledovanost seriálu se zařazením této herečky,která je silně nekoukatelná, postava kterou hraje je studená,sobecká,hledící jen na sebe.Jsem zvědav zda se dočkáme, že Honza začne myslet i hlavou .

  Reply
 15. JAROSLAV

  Rybová,to je příšerná herečka kdy už konečně přestane hrát.Tolik dílů
  jsem nečekal že nám bude kazyt…………

  Reply
 16. Alena

  Seriál sleduji od začátku,ale když tam stále vidím paní Rybovou asi už tak pravidelná divačka nebudu.Tato role se jí asi dobře učila,je to vlastně ona sama.Odloudila muže a to se jí povedlo i v soukromém životě.Seriál tato postava úplně znehodnotila.Nedá se na ni koukat.
  Jinak ostatním fandím.Zdraví , snad i nadále,věrná divačka A

  Reply
 17. vladimir

  už s Pánkovu v serialu cesty domu něco udělejte je to hroná postava nedá se na ní dívat jinak velmi hezký serial zkazila

  Reply
 18. ludena

  no, doufám, že se to brzy vyvrbí.. podle včerejšího dílu spolu spí 3 měsíce, ale mě se to zdá jako věčnost… zbytečné protahování.. tak jako protahovali trojúhelník Soňa-Roman-Honza.Přestává to být zajímavé a už by to měla režisérka konečně nějak rozseknout. Taky mne mrzí, že z jejího syna dělají takového hajzlíka.. je to sympatický kluk a nálepku hajzlíka si bude s sebou v rolích nosit dále..

  Reply
 19. Spania

  Linda Rybová bývala dřív krásná holka a já jsem jí měla ráda.Taky se mi vždycky líbil její hlas.Hrávala dost princezny a hezké dívenky a byla fakt úžasná.To už ale bohužel není pravda…Škoda.V seriálu Cesty domů se mi nelíbí ani ona,ani její role.Je nevýrazná,ničím nezaujme,hrozný účes i barva vlasů,věčně navlečená v černém oblečení,které se k její bledé pleti absolutně nehodí,prostě úplná zoufalka…Nejdříve jsem byla ráda,že v seriálu bude hrát,protože už jí dlouho nikde nebylo vidět,ale zklamala mě.Od té doby,co se tam objevila tahle pochybná rodinka,která tam dostala dost velký prostor,to už zkrátka není ono.Což jí vyměnit za Danielu Šinkorovou?Dovedu si představit,že ta by tam mohla udělat trochu rozruch!

  Reply
 20. ales

  v seriálu Cesty dommů Linda Rybová alias státní zástupkyně by měla skončit tím, že se na ni Etzler alias Mašek vykašle a ztrapní ji,protože vracet se k odložené ženě nemá a ničit jeho nový život také ne

  Reply
 21. haha

  Seriál se mi moc líbil, pokud tam nezačala hrát ta příšera Rybová.To by musel být divák slepý,aby se mu zdála být přitažlivá.Souhlas -zastřelte tu nemožnou postavu.

  Reply
 22. tetina

  televizní seriály nemusí být pro člověka životně důležité, ale dá se u nich příjemně relaxovat…bohužel od té doby, co jste obsadili paní Rybovou, přestáváme se dívat… je chudinka tak hrozná..jak se může stát, že tak špatná a šišlající herečka dostala vůbec nějakou roli?

  Reply
 23. sůďa

  Tak jsem byl opět na infarkt,co to ta skleněnka na Honzu zase zkouší,jsem zvědav, kdy ten blb Honza konečně dostane rozum. Jak může takový charakter jako Ivana pracovat jako státní zástupce, to jste nevymysleli moc dobře. Proč z toho mostu neskočila ?

  Reply
 24. Butina

  Nějaká zápletka pro oživení-budiž-pan docent se nám taky kouká za každou sukní,jeho románek s policajtkou-ok,ale!nechat hrát vampženu,která dožene Honzu do extáze Rybovou??nemohu posoudit její herecké výkony v jiných rolích,možná,že je excelentní,ale zde to je tedy katastrofa,myslím,že ženská z ulice by hrála lépe.

  Reply
 25. Pokorná

  Výborný seriál,výborné herecké obsazení,výborné zápletky – jen ta leklá ryba to kazí.S ní to nemá šťávu – vyměňte ji prosím.

  Reply
 26. Luška

  Divíte se proč nestoupla sledovanost dříve tak pěkného seriálu? Jak jste si mohli myslet, že jí zvedne paní Rybová.? Je sice krásná, ale opravdu výkonem jako ryba – studená, nemastná, neslaná ryba.
  Nosí své jméno právem. A lidé ještě stále nezapomněli, jak ublížila pí. Batulkové. Nemělo by to ovlivňovat názor diváků na ní, ale asi to tak stále je. A její herecký výkon situaci nezlepšuje.

  Reply
  1. Myška

   J estli chcete ještě nějakou sledovanost,tak Rybovou stáhněte s toho seriálu.Jen to kazí,nedá se na to dívat.

   Reply
 27. Helena

  Včera jsem se dívala na seriál a po zhlédnutí milostné scény Pánková x Mašek se mě udělo nevolno. To jak líbala paní Rybová Etzlera bylo tak hnusné, jako kapr pusu špulila, no prostě hnus , jinak se to nazvat nedá, scéna byla nekonečná a myslela jsem že půjdu zvracet. Fuj.

  Reply
  1. monika

   nejste sama,kdo by zvracel,ta líbačka se snad líbila jedině Etzlerovi,snad to ani nehráli!!

   Reply
 28. Romana

  Postava Lindy Rybové je ta, která dělá seriál zajímavý. Nejde o to, zda jednání její postavy schvalujete (ano, mám pocit, že jednání postavy hodnotíte!), ale dává seriálu jiný rozměr – lidský, chybující. Pokud chcete romantiku s pouze kladnými postavami, přelaďte na telenovely, popř. pořady o zvířatech.

  Reply
  1. ha

   Ano zápletka klasická ze života, nic proti. Ale proboha proč Rybová???
   Asi psala scénář, takto jsem to provedla pí. Batulkové…

   Reply
 29. JARKA

  jÁ SE ptám kdo vymyslel tuhle postavu, pan režisér, nebo scénaristé? Kdo loboval za tuhle leklou rybu? Vždyť ona to nehraje, paní Rybová hraje samu sebe, a to má největší honorář ze všech obsazených herců!!!! Velká škoda pro Primu, tento úžasný seriál přestává sledovat mnoho mých přátel. Honem rychle přepište scénář !!

  Reply
 30. Ludmila

  Seriál „Cesty domů“ sleduji od prvního dílu. Sledovala jsem je s nadšením než se objevila postava Ivany Pánkové. Tedy postava mi až tak nevadí, jako se mi nelíbí herecký výkon paní Lindy Rybové. Zkazila celkový dojem, který byl dosud podáván ostatními herci. Moc vás prosím, neničte dále váš velmi pěkný seriál paní Rybovou. Nepíši jen za sebe, ale za celý náš pracovní kolektiv. Moc Vám děkujeme za vaši dosavadní práci a všem ostatním hercům přejeme moc a moc zdraví a osobních úspěchů.

  Reply
 31. Božena Gazdíková

  Jsem nesmírně ráda,že mnoho lidí stejně jako já a mnozí mí přátelé se shodujeme na tom,že paní Rybová je studený psí čumák a tento tak hezký seriál neskutečně kazí,jak svojí osobou,tak rolí,kterou má. Také ten,kdo tuto situaci vymyslel,by zasloužil přijít o prémie,protože je z toho každý jen znechucený a vynervovaný.Ukazujte lidem víc hezkých a příjemných situací.Vždytˇ v životě má každý toho trápení tolik,že si u televize chce trochu odpočinout.Chci věřit,že se tvůrcové zamyslí a přestanou nás krmit paní Rybovou a jí podobných lidí.Zdravím vás.B.

  Reply
 32. ha

  Souhlasím plně, pí Rybová mi to plně znechutila. To není role, to je její životní příběh přenesen do seriálu. Ukňouraná, vše pokazí….Pošlete ji na služební cestu
  a cestou se jí něco přihodí…..opravdu kazí výborné herecké obsazení….

  Reply
 33. sůďa

  naprosto souhlasím,tato herečka je úplně mrtvolná a nechápu proč již nenecháte Honzu šťastně žít s Bárou a komlikujete mu život s touto bezbarvou skleněnkou.

  Reply
 34. nthalia

  Dobrý večer,já se na tento seriál dívala i kdybych měla cokoliv důležitého,ale kdo tam dostal postavu tenhle ženské,mi to naprosto znechuti.Tato herečka není herečka a navíc ta postava v seriálu je naprosto neuvěřitelná.To ta její tchýně je daleko příjemnější,nechte ji zastřelit a to co nejdřív,přijdete o spoustu příznivců.
  S pozdravem Vaše věrná divačka Natalie

  Reply
  1. bába

   naprosto s vámi souhlasím. Nevím, jaká je paní R. herečka, v ničem jiném jsem ji neviděla, ani po tom nijak netoužím. Pokud má hrát naprosto blbou nesnesitelnou ženskou, tak to dělá ohromně. Jen pochybuju, že takový člověk, jakým má být pan E, , by o ni jen slůvkem zavadil. Dost mě postava paní R. znechutila poslech seriálu. Ono ale vymýšlet si nové a nové zápletky při těch nekonečných seriálech, to asi není jednoduché. Ale paní Natalie vám radí dobře. Zastřelte tu nemožnou postavu. 🙂 Zdravím. P.

   Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*