Martin Kosík


Martina Kosíka hraje VIKTOR LIMR
Narodil se v roce 1974 v Ústí nad Labem ve znamení Lva. Vystudoval DAMU, hrál v divadle v Mladé Boleslavi, v Divadle J. K. Tyla v Plzni, momentálně vystupuje na prknech Švandova divadla v Praze v inscenacích Dioptrie růžových brýlí, Mnoho povyku pro nic nebo Autobus. Říká o sobě, že je introvertní nemluva, který možná na okolí působí trochu tajemně, přesně jako jeho první seriálová role doktora Kratochvíla, kterého ztvárnil v seriálu Televize PRIMA Velmi křehké vztahy.

Mohli jsme ho vidět i v televizních inscenacích Den, kdy nevyšlo slunce nebo Láska in memoriam, větší pracovní příležitosti dostává zatím hlavně v divadle. Společně s kolegy Radkem Valentou a Janem Teplým ml. hraje na baskytaru v kapele Chichotaj. Miluje Itálii a rád se tam vrací; když není v divadle, prý buď vaří, nebo hraje squash. V září 2010 se oženil s dlouholetou přítelkyní.

8 thoughts on “Martin Kosík

 1. Kate

  Narodil se mu syn a doufám, že bude skvělý otec. Ale mohl by se do seriálu zase vrátit natrvalo, když je Šimon pryč. Je to zvláštní, když tam ani jeden z nich není.

  Reply
 2. Kate

  Jsem ráda, že konečně našel štěstí s Helčou. Líbil se mi hned na začátku, ale pořád lezl za tou blbou Karolínou. Když si vzal Helču, byla jsem fakt ráda.

  Reply
 3. Pingback: kredyt gotowkowy bez bik

 4. Pingback: ADVERCAN

 5. Pingback: budget ecommerce hosting

 6. Pingback: skoreit scam

 7. pohodář

  Herec super, jen by mohl být jako Martin míň protivnej, někdy je to neúnosné..

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*