MUDr. Soňa Mašková

rozená Bernátová – PAVLA VITÁZKOVÁ (rozená PTÁČKOVÁ)

Narodila se v Brně v roce 1978 ve znamení Střelce. Už jako šestnáctiletá dostala nabídku hrát v Městském divadle v Brně v několika inscenacích, režisér Zdeněk Černín si jí všiml, když tancovala v muzikálu West Side Story. Hned po maturitě na gymnáziu nastoupila do divadla do trvalého angažmá. Můžeme ji tu vidět v inscenacích Blbec k večeři, Večer tříkrálový, Charleyova teta, Kočka na rozpálené plechové střeše, muzikálu Nahá múza nebo operetě Mamzel Nitouche.

Televizní diváci ji zaregistrovali jako novinářku v seriálech TV Nova Redakce a později jako veterinářku v Ordinaci v růžové zahradě. Zahrála si i v pohádkách Duhová panna, O princezně se zlatým lukem a Princezna z Rimini. Ráda jezdí na koni a chodí do přírody. Chtěla by se podívat do Afriky, Indie nebo Austrálie. Její nejoblíbenější knížkou je Malý princ. Je vdaná.

31 thoughts on “MUDr. Soňa Mašková

 1. Kate

  Role veterinářky Ivy v Ordinaci v růžové zahradě mi k ní seděla teda víc než role Soni. Ale Soňu jako postavu jsem měla moc ráda, a tak jsem byla nešťastná, když umřela. Ale svým způsobem si za to mohla sama. Kdyby Hamzíkovi pořád tolik nedůvěřovala.

  Reply
 2. agent

  Je pravda že byla Soňa krásná že se hodila na pozici doktorky a že byla vůči Hamzíkovy najivní.Kdyby kapytán Mašek Hamzíka nechal zlykvydovat hned po Sonině vraždě tak by všichni měly klid.Ale já si osobně myslím že tam Hamzík dlouho nebude.

  Reply
 3. Ivana

  Soňa byla nejlepší. Bez ní to není ono.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! béééééééééé

  Reply
 4. Naty

  Proč zrovna Soňa!!Měl to bejt Hamzík!!!!!
  Pavlo,byla jste moc dobrá..A vždycky vás budu brát za nejlepší postavu a ne nějakou Kostkovou co má Honzovi zblbnout hlavu místo tebe!

  Reply
 5. marat

  Škoda,že už tam nehraje,protože se na to aspoň dalo koukat,teď už to nestojí za moc. Když nevidím jeden díl,tak mi to nevadí…,ale když tam hrála Pavla,tak mě to mrzelo,když jsem ho propásla. Jinak je to stejný seriál jako každej v týhle době. Nový herci přicházejí,zvyknete si na určitou postavu a najednou končí. Nechápu Pavlu,proč tu roli brala,ale chápu,že cestování za prací je dost náročné. Ale mohli udělat jinou hlavní postavu,aby se to vyvíjelo postupně.

  Reply
 6. iva stankova

  ahoj ani me už moc nebaví když tam neni sona , je blbí že nezemřel roman

  Reply
 7. Sona

  Mrzí mě že tam Sona už nehraje. Roman je hloupí že jí
  zabil že si neuvědomil že má Sona rodinu.
  Je mi líto její rodiny a hlavně Honzy 🙂 , ale zajímá mě jak to bude dál

  Reply
 8. škoda

  Škoda že Soňa umřela, myslím že nám tam všem bude chybět a Pavla to zahrála opravdu skvěle! Doufám, že v dalších dílech seriálu Karolína Hamzíka odrovná. je mi líto Ivánka a Jonáška a taky všech Bernátů a Honzy. Díky za Soňu, Pavlo!!!!

  Reply
 9. Od srdce

  Velice nádherný a cituplnýplný seriál který se svojí podstatou dá přirovnat téměř k pohádce. Každý díl sleduju s otevřeným srdcem a se všemi hrdiny prožívám silně všechny situace které se díky napínavému ději prostřednictvím skvělého hereckého umění všech představitelů v seriálu odehrávají. Pouze jednou shlédnout každý díl mi nestačí, proto si jej ráda pouštím i z archivu a pokaždé si přeji být jako přímý účastník samotného děje i člen úžasné velké rodiny. Tak moc se mi dostal seriál pod kůži, že si jej znovu pustím pokud je mi smutno nebo se citím sama. Tímto chci udělit obrovskou pochvalu všem producentům za nápad a nekonečnou práci, stejně tak všem hercům za skvělé vyjádření a ztvárnění všech postav a osobností v seriálu. Současný spád děje závisí především na tvůrcích seriálu,ikdyž se může zdát jakkoliv neštastný. Skoda jen,že bude prázdninová letní pauza z natáčení, budou mi všichni celé dva měsíce moc chybět. Přeji všem slunečné léto a krásnou dovolenou. N.

  Reply
 10. zklamání

  To je fakt průser co se stalo Soni.Když se dávali konečně s Honzou do kupy tak to takhle někdo pos…!!!!!!!!!

  Reply
 11. Ach jo....

  Pavlo jsi fajn holka… mrzí mě že jsi umřela (v seriálu)bez tebe seriál nemá smysl!!! když jsem viděla díl kde jsi umřela, probrečela jsem celý vbečer do té doby než jsem usla(01:30-přibližně)…. mám tě moc ráda i jako Śoňu i Jako Pavlu!!!!!!vrať se!! :*

  Reply
 12. bibi

  Není to dobrá volba nechat Soňu umřít a dát za ni Kostkovou, Soňa je neokoukaná a krásná,moc mi bude chybět seriál ztratí na sledovanosti, proč jste udělali takovou hloupost a vyhodili ji????? to není fér, už se na to nebudu koukat..zdravím Vás Pavlo, byla jste fajn a moc vám to slušelo

  Reply
 13. proč zrovna Soňa

  hej lidi dejte sem co nejvíc hlasů k soně aby tady zůstala uděláme takovou menší petici :DDDDDDDDDDDDDDD herci vy jste takový idioti že jste tam nenechali sonu čimdál min lidí se vam na ten serial bude dívat protože všichni chtěj sonu žejo lidi měl ten kretén HAMZÍK chcípnout

  Reply
 14. proč zrovna Soňa

  Moc mě mrzí že už nebudeš hrát..jo přesně se hodíš na doktorku a taky seš moc pěkná být tvoje dcera..:D tak nevím ale nechci aby jsi tam už nebyla kdyby to šlo tak zustan..prosím..:) každej tě tam strašně chce SONO..:) prosím..:) přežij to..nakonec..se vzbud..:)SONA SE NAHODOU NA DOKTORKU HODI BUDE MI TAM SOŇA MOC CHYBĚT A MYSLÍM, ŽE MNOHA DALŠÍM CO TO SLEDOVALI, ŠKODA TOHO ROZHODNUTÍ, NEBYL TO DOBRÝ TAH.velká škoda,že jste musela v seriálu skončit..mě osobně tam budete moc chybět

  Like or Dislike: 3 0

  Reply
 15. DOKTORKA MĚLA ZŮSTAT

  BUDE MI TAM SOŇA MOC CHYBĚT A MYSLÍM, ŽE MNOHA DALŠÍM CO TO SLEDOVALI, ŠKODA TOHO ROZHODNUTÍ, NEBYL TO DOBRÝ TAH.

  Reply
  1. simona napsla

   moc mi tam budeš chybět víš ty si moje nejoblíbenější herečka a chtěla bych tě vidět na vlstní oči !! 🙁 hamzíka nesnáším kuli němu v seriálu umřela :(((((

   Reply
 16. Dobrý seriál

  Jen škoda, že hlavní hrdinku odstranili, bez ní to nebude ono. Vzali to moc hopem a rychle zmizela ze seriálu, na to že je tam rodina nade vše, moc srdceryvně to nazahráli, spíš nezrežírovali… asi úmyslně, ale tím pádem neuvěřitelně na to – jak se všichni měli rádi… Škoda, mohl to být excelentnější odchod, když už musel takový být ! Nic méně říkám, bez ní už to nebude ono, už to bude o něčem jiném než byla doteď podstata seriálu! Už se ani netěším na další díl….

  Reply
 17. úžasnej seriál:)

  velká škoda,že jste musela v seriálu skončit..mě osobně tam budete moc chybět 🙁

  Reply
 18. Soňa tam byla nejlepší, teď už nemá cenu se na to dívat když už tam není.. a Roman je hajzl ! a přežije too:XXX

  Reply
 19. Proč..?

  Moc mě mrzí že už nebudeš hrát..jo přesně se hodíš na doktorku a taky seš moc pěkná být tvoje dcera..:D tak nevím ale nechci aby jsi tam už nebyla kdyby to šlo tak zustan..prosím..:) každej tě tam strašně chce SONO..:) prosím..:) přežij to..nakonec..se vzbud..:)

  Reply
 20. DOPIS

  SONA SE NAHODOU NA DOKTORKU HODI JE M,OC PEKNA A HEZKY SE UPRAVZUJE MOC ME MRZI ZE UZ NEBUDE HRATB V CESTACH DOMU PROTOZE JI ROMAN ZABIJE JE TO MUJ NEJOBLIBENNNNNNEJSI SERIAL DOUFAM ZE TO NESKONCI A SEM MOC ZVEDAVA CO BUDE L

  🙂

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*