Václav Janák

Václav Janák

Hlavou rodiny Janákových je podnikatel Václav Janák. Obchodník a ekonom ze staré školy, workoholik, který vždycky stavěl práci na první místo. V životě mnohé vybudoval, ale také o dost přišel. Teď hrozí, že přijde o víc. Firmě se nedaří jako dřív, což se odráží na jeho zdravotním stavu. Je s infarktem hospitalizovaný v Hradišti na kardiochirurgii a musí si vybrat – buď přestane okamžitě kouřit, pít a stresovat se, nebo se nedožije Vánoc. Václav, který je zvyklý řídit firmu, se najednou musí smířit s faktem, že svému zdraví velet nemůže. Jak se s tím vyrovná?

iprima.cz

Hraje: Petr Štěpánek

2 thoughts on “Václav Janák

  1. Kate

    Tím, že zabil Hamzíka, mě dosti překvapil. Nečekala jsem to. Ale je dobře, že to udělal. I když tím překazil Hamzíkovo přiznání.Akorát že musí jít do vězení.

    Reply
  2. Kate

    Tento herec už začíná být jako ta Kostková. Prostě je najednou všude. Když už nehraje v Ordinaci, tak musí hrát v Cestách domů nebo v Gymplu. I když je ten herec vynikající, nemusí hned hrát všude. Pak už většinu lidí omrzí. A jeho role je taky divná. Furt je nemocný, nejdřív se vůbec nechtěl léčit a teď zase se hnusně chová ke své vlastní dceři. Kdyby už konečně udělal rozhodné slovo a Hamzíkovi dal přes držku.

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*